Folyo Baskıları

Metrekare sınırlaması olmadan istediğiniz ölçüde folyo baskısı yaptırabilirsiniz. 

Baskılarımız son teknolojiye sahip makinalarımız ile hem iç hemde dış mekan kullanımına uygun olarak yapılmaktadır. 

Standart Folyo Baskıları

Uygulandığı alanda %100 örtücülüğe sahiptir. Canlı renkler ile görsellerinizin sunumu son derece kaliteli bir şekilde yapılabilir. 


One-Way Folyo Baskıları

Dışarıdan bakıldığında içerisinin gözükmediği, içeriden bakıldığında ise dışarısının gözükmesinin istendiği durumlarda kullanılır. 


Kumlama Folyo Baskıları

Yaklaşık % 70 - 80 örtücülüğe sahip olan kumlama folyoları genellikle iç mekan ofis dekorasyonlarında kullanılmaktadır. 


Reflektif Folyo Baskıları

Geceleri ışığın vurmasıyla baskının yansıdığı folyo türüdür. Güvenliğin ön planda olduğu veya özellikle geceleri dikkat çekilmesinin önemli olduğu durumlarda kullanılır.

 

NASIL SİPARİŞ VERİLİR ?

Baskısını yaptırmak istediğiniz görseli ve ölçüsünü bilgi@stickerbaski.com adresine email göndererek veya 0850 441 51 55 numaralı telefondan arayarak bize ulaşabilirsiniz. Satış ekibimiz size en uygun fiyat ile birlikte teklifimizi sunacaktır. Onayınız alındıktan sonra görseliniz uygun ise direkt olarak baskı aşamasına geçilir. Tasarım konusunda desteğe ihtiyacınız varsa grafikerlerimiz size özel tasarımı ücretsiz olarak yapacaktır. Baskı aşamasından sonra ürünleriniz paketlenip Türkiye'nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürünler adresinize teslim edilecektir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 

Siparişiniz öncesi aklınıza gelen her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Sticker Baskı © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: OpenCart - Geliştirici: Opencart-TR