Cam Grafikleri

Ofisiniz veya dükkanınızın camları için içeriden veya dışarıdan yapışan sticker baskıları size özel olarak ölçü ve adet sınırlaması olmadan hazırlanmaktadır.

Malzeme Kalitesi  : Cam grafiklerinin hazırlanmasında 3M ve Oracal marka ürünler kullanılmaktadır. Dış mekan kullanımında oldukça uzun ömürlü olan bu ürünler sektörün öncü Alman markalarıdır. Çıkartıldığında cam üzerinde kesinlikle iz bırakmazlar. 

Uygulama Kolaylığı : Ürünler size üzerinde "taşıyıcı" tabir edilen şeffaf transfer malzeme ile birlikte gönderilmektedir. Uygulama işleminin ne kadar kolay olduğunu aşağıdaki videoyu izleyerek görebilirsiniz. 


NASIL SİPARİŞ VERİLİR ?

Baskısını yaptırmak istediğiniz görseli ve ölçüsünü bilgi@stickerbaski.com adresine email göndererek veya 0850 441 51 55 numaralı telefondan arayarak bize ulaşabilirsiniz. Satış ekibimiz size en uygun fiyat ile birlikte teklifimizi sunacaktır. Onayınız alındıktan sonra görseliniz uygun ise direkt olarak baskı aşamasına geçilir. Tasarım konusunda desteğe ihtiyacınız varsa grafikerlerimiz size özel tasarımı ücretsiz olarak yapacaktır. Baskı aşamasından sonra ürünleriniz paketlenip Türkiye'nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürünler adresinize teslim edilecektir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 

Siparişiniz öncesi aklınıza gelen her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Sticker Baskı © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: OpenCart - Geliştirici: Opencart-TR